I turnus badmintonowych półkolonii z Fundacją EduSport

I turnus badmintonowych półkolonii z Fundacją EduSport

W dniach 5-9.07.2021 odbył się pierwszy turnus półkolonii dla dzieci i młodzieży w Izabelinie.

W półkoloniach wzięło udział 30 uczestników którzy byli pod stałą opieką trzech opiekunów oraz trenerów.

Uczestnicy przede wszystkim mieli okazje do aktywnego spędzenia czasu grając w ulubione gry zespołowe, zabawy ruchowe oraz ogólnorozwojowe a przede wszystkim mogli spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanych treningach badmintona oraz zobaczyć tą dyscyplinę z innej bardziej profesjonalnej strony. Jak wielu z nas zaczynało grę w badmintona na podwórku lub na wakacjach, na pólkoloniach uczestnicy mogli skorzystać z doświadczenia oraz wiedzy trenerów klubu FKB Izabelin którzy przekazali swoją wiedzę młodzieży. Podczas tego turnusu dzieci wzięły udział w wycieczce na „Farmę Iluzji“ gdzie przewodnik oprowadził i pokazał najlepsze i najciekawsze atrakcje z parku, dzieci w wolnym czasie mogły skorzystać z atrakcji parku.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Izabelin.